Jezdecké potřeby - EQUISPORT


Filtrace zboží - vaše snazší cesta k cíli
Značky:  stübben           wintec     CTD     norton   
Druh zboží:  sedlo     výztuha   
Varianty:  dle objednání     17"     18"     17,5"     žlutá     zelená     černá     modrá     červená     bílá     16 palců     18 palců   


1
Edelweiss

Špičkové kontaktní skokové sedlo, vysoká kvalita kůže i zpracování, mělká, nebo polohluboká kostra, velmi dobrý kontakt s koněm. Objednávku vyřídíme přímo u zákazníka.Barva i typ kůže volitelná. Celoživotní záruka.


56.950 Kč
basket
siodlo-grandprix-01.jpg

Grand Prix je skokové kontaktní sedlo určeno pro profesionály. Pokryté nadýchanými polštáři, přední i zadní opěrka poskytuje velmi dobrou přilnavost k sedlu při skákání a udržuje správnou polohu holeně jezdce. Zajišťuje jízdní komfort jak pro jezdce a koně.


29.500 Kč
basket

Systém Easy-Change pro změnu šířky komory umožňuje, aby sedlo vždy správně sedělo. Šířku si sami nastavíte za několik minut.


710 Kč
basket
Siegfried

Špičkové sportovní sedlo v různém provedení - skok, všestranné, vysoká kvalita kůže i zpracování, zhotvuje se na objednávku. Objednávku vyřídíme přímo u zákazníka.Barva i typ kůže volitelná.Celoživotní záruka.


57.600 Kč
basket
St.Martin hluboké

Kvalitní všestranné, hluboké sedlo, zhotovené španělským závodem firmy Stübben, vysoká kvalita kůže, barva černá,hnědá,sv.hnědá, šířka komory 1 a 2. Celoživotní záruka.


18.000 Kč
basket
St.Martin kontaktní

Kvalitní skokové, kontaktní sedlo, zhotovené španělským závodem firmy Stubben, vysoká kvalita kůže, barva černá,hnědá,sv.hnědá, šířka komory 1 a 2. Celoživotní záruka.


18.000 Kč
basket

Hluboké posedlí, kulatá zadní rozsocha, polštáře vycpané vlnou. Větší opěrky z buvolí kůže vhodné hlavně pro skokové ježdění. Hluboké posedlí poskytujedostatečnou oporu i pro pánev. Hladká kůže, mosazné nýty, kroužky, očko pro připnutí podocasníku.


5.350 Kč
basket
 
1