Jezdecké potřeby - EQUISPORT


Filtrace zboží - vaše snazší cesta k cíli
Značky:  stübben           wintec     norton     CTD   
Druh zboží:  sedlo     výztuha   
Varianty:  dle objednání     17"     18"     17,5"     žlutá     zelená     černá     modrá     červená     bílá     16 palců     18 palců   


1
Edelweiss

Špičkové kontaktní skokové sedlo, vysoká kvalita kůže i zpracování, mělká, nebo polohluboká kostra, velmi dobrý kontakt s koněm. Objednávku vyřídíme přímo u zákazníka.Barva i typ kůže volitelná. Celoživotní záruka.


56.950 Kč
basket
siodlo-grandprix-01.jpg

Grand Prix je skokové kontaktní sedlo určeno pro profesionály. Pokryté nadýchanými polštáři, přední i zadní opěrka poskytuje velmi dobrou přilnavost k sedlu při skákání a udržuje správnou polohu holeně jezdce. Zajišťuje jízdní komfort jak pro jezdce a koně.


29.500 Kč
basket

Systém Easy-Change pro změnu šířky komory umožňuje, aby sedlo vždy správně sedělo. Šířku si sami nastavíte za několik minut.


710 Kč
basket
Siegfried

Špičkové sportovní sedlo v různém provedení - skok, všestranné, vysoká kvalita kůže i zpracování, zhotvuje se na objednávku. Objednávku vyřídíme přímo u zákazníka.Barva i typ kůže volitelná.Celoživotní záruka.


57.600 Kč
basket

Hluboké posedlí, kulatá zadní rozsocha, polštáře vycpané vlnou. Větší opěrky z buvolí kůže vhodné hlavně pro skokové ježdění. Hluboké posedlí poskytujedostatečnou oporu i pro pánev. Hladká kůže, mosazné nýty, kroužky, očko pro připnutí podocasníku.


5.350 Kč
basket
St.Martin hluboké

Kvalitní všestranné, hluboké sedlo, zhotovené španělským závodem firmy Stübben, vysoká kvalita kůže, barva černá,hnědá,sv.hnědá, šířka komory 1 a 2. Celoživotní záruka.


21.900 Kč
basket
St.Martin kontaktní

Kvalitní skokové, kontaktní sedlo, zhotovené španělským závodem firmy Stubben, vysoká kvalita kůže, barva černá,hnědá,sv.hnědá, šířka komory 1 a 2. Celoživotní záruka.


18.000 Kč
basket
 
1