Jezdecké potřeby - EQUISPORT


Filtrace zboží - vaše snazší cesta k cíli
Značky:  parisol     rapide     farnam     eliott   
Druh zboží:  sprej     šampón     repelent     lesk     gel     mýdlo     krém     kondicionér   
Varianty:  500ml     0.5kg     1000ml     150ml     100ml     750ml     2,5l     500ml-gel     946ml   


1
0Anti_Itch_500mlaa.jpg

Zabraňuje svědění a odření. Výrazně snižuje svědění a odření.


420 Kč
basket
aaaBlack-Horse-shampoo-path.jpg

Rapide Black Horse Shampoo je šampon s obsahem aloe vera, vitamínu B a dalších unikátních přírodních složek, který byl vyvinut speciálně pro černé/tmavé koně. Navrací elasticitu a nádherný lesk srsti vašeho koně. Odstraňuje nečistoty a oživuje barvu srsti koně. Pro dokonalé čištění a optimální vzhled.


259 Kč
basket
aaParisol-Bremsen-Schock-Gel.jpg

Repelent Bremsen Schock s pozvolným účinkem - GEL Bez dopingových látek. Vysoce účinný repelent proti hmyzu. 8 hodinová ochrana proti mouchám, muškám, ovádům a klíšťatům. Vysoce koncentrovaný obsahuje icaridin (Saltidin ®), což je látka zvláště jemná pro kůži, srst i tkaniny. Bez esenciálních olejů a vůní. Dermatologicky testováno. Neobsahuje barviva a konzervační látky. Použití: Naneste houbičkou rovnoměrně na srst, tak aby byla celá plocha pokryta, vyhněte se kontaktu s očima a sliznicemi.


495 Kč
basket
0Parisol_BremsenSchockaa.jpg

Vysoce účinný repelent proti hmyzu ve spreji. 8 hodinová ochrana proti mouchám, muškám, ovádům a klíšťatům. Vysoce koncentrovaný obsahuje icaridin (Saltidin ®), což je látka zvláště jemná pro kůži, srst i tkaniny. Bez esenciálních olejů a vůní. Dermatologicky testováno. Neobsahuje barviva a konzervační látky.


450 Kč
basket
aaaDerma-shampoo-500ml-shadow.jpg

Rapide Derma Shampoo je šampon speciálně vyvinutý pro péči o koně s ekzémy a lupovitou kůží. Díky svému jedinečnému složení šampon nejen čistí, ale také zabraňuje svědění kůže. Šampon doporučujeme používat jako prevenci u koní, kteří mají sezonní problémy s kůží nebo svěděním.


306 Kč
basket
0Endure_montaz_.jpg

Velmi účinný repelent proti hmyzu, který se nevypotí! Až 14 dnů kontroly na jednu aplikaci.


1.190 Kč
basket
0Fliegenstopp_1000mlaa.jpg

Vysoce účinný repelent připravený přímo k použití s rozprašovačem. Místa ošetřená repelentem budou chráněna po mnoho hodin. Před použitím protřepat. Pozor: Nevnášet do očí a na sliznice !


360 Kč
basket
0Horsegloss_3in1_750mlaa.jpg

Nová receptura dlouhodobého lesku. Více lesku - méně čištění. Lesk na srst, sprej na hřívu a ocas„3 v 1“ dává srsti hedvábný a dlouhotrvající lesk. Hříva se nezauzlí–okamžitě odstraní špínu a prach. Lesk na srst 3v1 účinkuje více dní. Doba čištění se tím podstatně zkracuje. Naneseme na předem očištěná místa. Necháme zaschnout a vykartáčujeme. Před použitím dobře protřepat!


60 Kč
basket
aaaMagic gel 150ml+path.jpg

Rapide Magic Gel udržuje hřívu a ocas vašeho koně nebo poníka hedvábně jemnou a brání zacuchávání. Gel může být aplikován na vlhkou i suchou hřívu nebo ocas. Umožňuje nejen velmi snadné rozčesávání, ale dodává hřívě a ocasu nádherný hedvábný lesk. Vhodný nejen pro závody a předvádění ale i pro běžné využití.


289 Kč
basket
a5710_Parisol_Haarfein-Seife-aus-dem-Sack_100g.jpg

100% přírodní mýdlo - jemně čistí hřívu, ocas a srst. Hodnotná péče ze smetanového tvarohu, olivového a rozmyrýnového oleje a citrónové vody. Žíně jsou čisté, lesklé a snadno se rozčesávají. S dlouhodobým účinkem.


260 Kč
basket
a5720_Parisol_Hautfein-Seife-aus-dem-Sack_100g.jpg

100% přírodní mýdlo - čistí a pečuje o podrážděnou pokožku. Obohaceno o olivový olej, kokosový olej, jojobový olej, olej z čajovníku a heřmánek. Mýdlo je vhodné také jako podpůrná péče při léčbě svědění a letního ekzému.


260 Kč
basket
Krém proti slunci.jpg

Krém proti slunci zajišťuje ochranu zejména světlé kůže před spálením a škodlivými vlivy slunečního záření UVA i UVB a tím prodlužuje bezpečný pobyt na slunci. Kokosový olej chrání kůži před vysoušením, udržuje ji vláčnou, zmírňuje alergické reakce a svědění při vyrážkách a ekzémech. Dávkovací pumpička usnadňuje aplikaci krému. Je vhodný pro každodenní použití. SPF 20


290 Kč
basket
 
1