Jezdecké potřeby - EQUISPORT


Filtrace zboží - vaše snazší cesta k cíli
Značky:  wintec           norton     APOLLO     stübben     CTD   
Druh zboží:  sedlo     posedlí     výztuha   
Varianty:  17,5"     dle objednání     15"     16"     17"     18"     žlutá     zelená     černá     modrá     červená     bílá     17 palců     18 palců     16 palců     hnědá     15 palců     vel. 1      vel. 2     vel. 3   


1
118_100.jpg

Zajišťuje komfort a podporu sedu mladého jezdce. Vštěpuje mu správné návyky hned od začátku.


3.790 Kč
basket
sedlo-pony.jpg

Všestranné dětské sedlo. Vhodné na ponny i velké koně. Na jízdárnu i do terénu. Udžuje správný sed a polohu nohou Vašeho dítěte.


3.600 Kč
basket
hubert-hneda.jpg

Sedlo z vybraných vysoce kvalitních italských usní. Sedlo má hluboký, měkký sedák, vysoké opěrky kolen, které vám umožní bezpečně a pohodlně sedět v sedle. Design sedla také umožňuje skoky. Flexibilní kostra je vyrobena ze sklolaminátu z polyesterové pryskyřice s posílením předního sedla.


21.900 Kč
basket
ponny kožené

Vysoce kvalitní ponny sedlo. Posedlí a bočnice jsou celé potažené buvolí kůží. Kožené polštáře vyplněné plstí. Kroužek pro uchycení podocasníku. Dodává se s podbřišníkem, třmeny a třmenovými řemeny.


2.590 Kč
basket

Systém Easy-Change pro změnu šířky komory umožňuje, aby sedlo vždy správně sedělo. Šířku si sami nastavíte za několik minut.


710 Kč
basket
117_105.jpg

Lehké, všestranné sedlo celé z umělé kůže na velmi kvalitní umělé kostře , nylonové přezky pro uchycení podbřišníku, posunovatelné kolení opěrky. Po domluvě možnost výměny přední komory naším sedlářem.


6.100 Kč
basket
Rexine - junior

Velmi pevná plastová kostra. Na přední rozsoše pružný přidržovací řemínek. Splétané dotahovací řemeny z polypropylenu, kroužek na připnutí podocasníku, klasické třmenové zámky. Velikost přizpůsobená juniorům. Nenáročné na údržbu (stačí omýt vodou). Bez příslušenství.


2.350 Kč
basket
Rexine kontaktní - černé

Skokově všestranné sedlo z vysoce odolného protiskluzového vinylu. Středně hluboká plastová kostra francuzského typu. Hranatá zadní rozsocha, otevřená přední rozsocha pro lepší pasování na kohoutek. Odjímatelné kolenní opěrky na suchý zip, sedlové polštáře ze syntetické vlny potažené polyesterem. Dotahovací řemeny z tkaného polypropylenu.


5.920 Kč
basket
Rexine - školní pro nejmenší

Školní sedo pro nejmenší děti. Potažené neklouzavým pevným vinylem. Kostra je z tvrovaného plastu s vestavěným držadlem na pžední rozsoše. Dotahovací řemeny jsou z pevného splétaného polypropylenu. Přední držadlo zvyšuje bezpečnost. Očko na podocasník. Nepotřebuje zvláštní péči (stačí omýt vodou). Dodává se bez příslušenství.


1.890 Kč
basket
Roxane

Špičkové sportovní sedlo v různém provedení - skok, všestranné, drezura, vysoká kvalita kůže i zpracování, zhotvuje se na objednávku. Objednávku vyřídíme přímo u zákazníka.Barva i typ kůže volitelná.Celoživotní záruka.


61.400 Kč
basket
Siegfried

Špičkové sportovní sedlo v různém provedení - skok, všestranné, vysoká kvalita kůže i zpracování, zhotvuje se na objednávku. Objednávku vyřídíme přímo u zákazníka.Barva i typ kůže volitelná.Celoživotní záruka.


57.600 Kč
basket
 
1